JAK S NÁMI (NE)JEDNALI

Jsme rádi, že se Mgr. Kulhánková i Mgr. Holešová na svém FB vyjádřily k našemu, jak píší ,,pamfletu plných manipulativních lží“ nebo ,, blábolů“. Samy je totiž svým vyjádřením hned i vyvrací. Jednak je zřejmé, že ,,NÁŠ DOMOV“ prostřednictvím K. Macha kontaktoval jejich zvolené zastupitele a to v neděli odpoledne, kdy již Mgr. Holešová měla po jednání s F. Suchým a V. Žákem, proč ne i s námi? Nekontaktovala lídry daných kandidátek (to byli Ing. Haberhauer a Mgr. Kincl), ale nám to samé následně ve svých „vyjádřeních“ vyčítají. Je tedy zřejmé, že ,,NÁŠ DOMOV“ chtěl povolební jednání. Oni nás nekontaktovali vůbec. Takže potvrzená pravda z onoho pamfletu, že nás jako vítěze voleb zcela ignorovali.

Dále jsme nikdy nezpochybňovali, že F. Suchý se rozhodl dobrovolně. Náš názor ovšem je, že to bylo za funkci místostarosty. Po volbách jsme totiž byli informováni lídrem kandidátky KSČM, že předvolební ujednání jejich kandidátky bylo nejít do žádné koalice se starostkou. Co si tedy máme o tomto nerespektování dohody uvnitř kandidátky KSČM, dlouholetým členem KSČM myslet? Pouze se nabízí, že to bylo lidově řečeno něco za něco.

Urážky, vydírání a sliby panu Suchému byly od koho? To nám Mgr. Kulhánková nesdělila. Proč? Od nás určitě ne. My jsme pana Suchého vůbec nekontaktovali. Kontaktovali jsme lídra KSČM a jednali s ním a druhým zvoleným zastupitelem za KSČM, nikoli s F. Suchým, protože ten dle nich zradil jejich celou kandidátku, program i všechny voliče KSČM.

Pravdivě pak Mgr. Kulhánková uvedla, že Mgr. Holešová, K. Machovi řekla, že chtějí, aby všech 11 zastupitelů pracovalo pro obec, a že si pak vyslechnou naše návrhy, jak to udělat s těma drobnýma provozovnama a chtějí s námi pak spolupracovat. Postavili nás tedy nyní po volbách jako nejsilnějšího hráče nejdříve mimo hřiště a až hra začne, tak se jim najednou budeme hodit?

Kde jsou ty manipulativní lži Mgr. Kulhánková? Sama jste napsala dále v komentářích na svém FB, že jste byla u toho, když to předseda KSČM panu Suchému schválil. Jak je možné, že jste u toho byla, když ještě ani neměl schválené s Vámi jednat? Nebylo to proto, že jste to již s ním slavili v sobotu ve  školní jídelně bez toho, aniž by měl něco schválené a na schválení asi ani nečekal?

K. Machem v neděli odpoledne oslovení zastupitelé za ,,AKTIVNĚ pro obec a obec SOBĚ“ měli skvělou představu spolupráce respektující výsledek voleb. Tu však v pondělí zbytek jejich zastupitelů společně s F. Suchým zavrhli. Kvůli čemu, nebo komu, kvůli Kamilu Machovi? Ten si žádnou funkci nenárokoval.

My jsme naším poděkováním zároveň pouze voličům sdělili stanovisko Mgr. Holešové z úterý 9.10.2018, jejich již domluvené kandidátky na starostku, která řekla K. Machovi, ŽE ONA BUDE STAROSTKA A  F. SUCHÝ  MÍSTOSTAROSTA, ŽE SE TAK JIŽ DOHODLI. Nedělní návrh jejich zastupitelů, o kterém ji K. Mach v to úterý sdělil, že se nám zamlouval, ZAVRHLA S TÍM, ŽE ONI SE JIŽ DOHODLI TAKHLE.

Kdy a o čem jsme tedy měli s nimi jednat?

Jako vítězové voleb jsme měli dle nich vzít opratě do svých rukou a jednat. Kdy? Když na volebních výsledcích ještě ani nezaschlo razítko a F. Suchý už s nimi slavil ve školní jídelně. Sobotní komentáře jejich kandidátů na různých sítích typu vyhráli jsme! a nedělní rozhlašování veřejně po obci máme 6 a Holešová bude starostka a Suchý místostarosta, svědčí o tom, že se sami pasovali do role vítěze voleb a nás jako vítěze voleb neuznali! Místo toho si již plnili svůj plán z června navzdory výsledkům voleb.

Bývá zvykem před nabídkou jednání či spolupráce, pogratulovat vítězi voleb a pak vést jednání.

,, NÁŠ DOMOV“